רשימת הזוכים בפעילות מארז דוגמיות מאקה ושייקר אישי במתנה - bara

רשימת הזוכים בפעילות מארז דוגמיות מאקה ושייקר אישי במתנה

תודה לכל המשתתפים בפעילות!
אנחנו שמחים להכריז על 100 הראשונים שפנו אלינו ויקבלו מארז דוגמיות מאקה ושייקר אישי במתנה.

שם משפחה

שם פרטי 

עיר

אבני ליטל חדרה
אברהם שרה תמר מאיר שפיה
אברמוביץ טווסה פרדס חנה כרכור
אברמוביץ רועי תל אביב
אילון גיורא קרית טבעון
אינדורסקי רעיה קרית טבעון
אלון אסנת גבעתיים
אלון בכר יעל רמת השרון
אמיני אסתר רמלה
אציל אהובה ראשון לציון
ארז יפית רמת גן
אשכנזי דבורה ראשון לציון
בוגן לילך באר שבע
בינדר שרון פתח תקווה
בלוך לימור חיפה
בן בשט טלי תל אביב
בנוזיו אריאלה תל אביב
בן יצחק סיגל תל אביב 
בר-און ליאור חדרה
גבאי מלי ראשון לציון
גבאי ענת תל אביב
גבע דליה גבעת חיים מאוחד
גולדנברג שיר ראשון לציון
גילאור לירון נתניה
גל לליב גן שמואל
גלעד ערן קיבוץ רמת השופט
גני משה ראשון לציון
ג'ראד נטע בת חן
דדשי כהן מהנאז חולון
דוקר שיר חולון
הוד תמי זכרון יעקב
הולנדר שרית עכו
הלפרין גילה קיבוץ המעפיל
הרשקוביץ קלמן חולון
וינטראוב מרים רמת גן
וירני ארז רמות מנשה
וירני חני יקנעם
ולבטקר שמשון אשדוד
זוהר כרמל קיבוץ יפתח
זייגרמן אסיה מודיעין מכבים רעות
זריף שני פתח תקוה
חייט אבירם קצרין
חסון שי להבים
חסיד מירב ראשון לציון
חריס רינת תל-אביב
חתינה ענת פתח תקווה
יאיר -פור יעל ראשון לציון
יבלונסקי לימור מודיעין
יוסף לאה רמת גן
ינובר ענבל זכרון יעקב
יעקבי כרמלי ענת פרדס חנה כרכור
יעקובי רינת רמת גן
יצחקיאן שרה פרדסיה
ירקוני שולי עין הוד
ישראלי טוביה ראש הנקרה
כהן אביבית חיפה
כהן אורלי מודיעין
כהן מאיה גן שמואל
כהן מאיה קרית אתא
כהן שלומית חיפה
כהן גולן תדהר גבעת עדה
כהן ממן טלי זכרון יעקב
כהן מרגולין צורית תל אביב
כהנוב גלית פתח תקווה
מוזס ויולט באר שבע
מורן אורית מעלה אדומים 
מזור שרה קרית טבעון
מנחם עומר מושב עופר
מרגולין אילה מתן
מרדכי אורית רמת גן
מרטון שולמית קריית אתא
ניר דניאלה רחובות
סובוטניק אייל רמת השרון
סופר רועי שער אפרים
סורסקי מיכל בת חפר
סימנטוב איילת ראשון לציון
סמוכה רגינה רמת השרון
סמיט שחר קיבוץ סעד
סרבניק פרץ מירי הרצליה
עזרא נועם ראשון לציון
פופר מעין ירושלים
פרל ברשדסקי לירון פתח תקווה
פרנקו אברהם בת ים
צביקה מקמל צביקה מקמל פתח תקוה
קליש אורי כפר סבא
קמחי שגיא כפר גליקסון
קנר סיגל קרית טבעון
רובשקין אורלי חיפה
רונן רותם חיפה
רושיחוצקי גלית תל אביב
שגיא דגנית ירקונה (הוד השרון)
שטרייכר יעל מודיעין עילית
שטר לזר בתיה הרצליה
שטרן טל מודיעין
שילון אביבה מודיעין
שלגר מילי כפר תבור
שמיר לימור זכרון יעקב
שפירא שוורץ סיוון ראשון לציון
שקד מיכל קיבוץ חניתה
שקלר אמילי חיפה

 

 

נתראה בפעילות הבאה…