פיטר גולדמן | תמיכה בזמנים הנוכחיים של אתגר ושינוי - bara

פיטר גולדמן | תמיכה בזמנים הנוכחיים של אתגר ושינוי

סדנאות עם פיטר גולדמן | מרץ 2017, ישראל

 

The aim of these two workshops is to support the students in their attunement to higher levels of conscious living – to acknowledge and encourage intuitive awakening as a new normal

Overall in both workshops we will be looking into the auric fields, how to represent them and ways of interpretation and how to apply this practically relative to the need of the client. Both days will include using of tuning fork without special training needed in advance – but as a backup to choosing colours and sound frequencies and to check our intuitive ideas

 

קורס 1: 14-16 במרץ 2017

קורס הכשרה בסיסית בעבודה עם אור, צבעים וצלילים מנקודת המבט של הפסיכותרפיה הרוחנית

 

האור הוא המהות, הצבע הוא כלי ההבחנה והצליל הוא הביטוי (manifestation) אל תוך הנגלה.

אלה הם שלבי הזרימה מהמעודן (Subtle) אל הגשמי (Material). מסלולי האור הזורמים דרך הצבע נושאים איתם מידע על תכנית הנשמה ותכליתה בחיים אלה. זרימה משולבת זו היא המפתח לחוויית תחושת המטרה והשגת האיזון בחיים. מכאן מעמיק הריפוי העצמי  ונסללת הדרך לתגובה חיובית לטיפול רפואי ונפשי ולמיצוי ההזדמנויות שנקרות בחיינו. המטרה של התנסות זו היא להרחיב את נקודת המבט של הסטודנט, לעגן ולהעמיק את כישוריו ויכולותיו במסלול שבחר\ה.

 

העבודה בסדנה זו כוללת:

הדגמה (שרטוט) של שדות ההילה של המטופל ופירוש שלהם בתגובה ישירה ומדויקת לבקשה או לשאלה של המטופל\ת.  בדיקת   הממצאים דרך צלילים (ע"י שימוש בקולנים מוסיקליים), בעזרת הידיים ובדיאלוג. היישום הטיפולי של הממצאים כולל עבודה דרך ההולוגרמה של התודעה (הכרה) ודרך הצ'אקרות הראשוניות והמשניות, תוך שימוש בצלילים תרפויטיים, דיאלוג ואיזון מערכת הצ'אקרות והשדות המגנטיים. 

שאלות ותשובות בנוגע לחוויה המתמשכת.

 

peter

 

קורס 2 – 19-21 למרץ 2017

קורס עוררות של מודעות אינטואיטיבית בעבודה ובחיים האישיים

 

האנושות נכנסת לתקופת חיים ועבודה בין-ממדיים (Inter-dimensional living and working) בה אנו לומדים שפת תקשורת חדשה של החיים. האינטגרציה של חמשת החושים היא כעת הבסיס להרחבת המודעות הנפתחת לאופקים חדשים של משמעות ומטרה של כל דבר ועניין.

תפיסת המודעות שלנו משתנה ביחד עם ההתפתחות (evolving) ועם הזיקוק (refining) של המבנים והתפקודים של מערכות הגוף השונות ובמיוחד של המוח.

האופן שבו אנו חווים את הזמן והמרחב מקבילה לתיאוריית הקוואנטים.

 

העבודה בסדנה זו כוללת:

תרגילים מעשיים ופשוטים המעודדים התעוררות של היכולת האינטואיטיבית. 

התבוננות אל תוך אופיו ואישיותו של המטופל\ת באמצעות שיטת הנומרולוגיה האינטואיטיבית.         

התנסות במגוון שיטות אינטואיטיביות ל'התכווננות פנימית' ('Tuning in') למטופל בהקשר ישיר לשאלה שלשמה הוא מבקש\ת הכוונה.

הרחבה של סיטואציות ספציפיות לשם זיהוי "התמונה הכללית". חקר המטרה הרוחנית והתבנית הקארמטית, בכדי לעודד מימוש עצמי ולהביא לשינוי במהות של ההתמודדות והקושי.

תמיכה בעבודה הנ"ל דרך איזון אנרגטי וטיפול בצליל על ידי שימוש בקולנים מוסיקליים.

 

לפרטים ולהרשמה >>>