סיורי תיירות נכנסת - bara

סיורי תיירות נכנסת

ברא צמחים פותחת את שעריה אל העולם: סיורים חווייתיים לתיירים ומשלחות.

סיור למשלחות ואנשי עסקים

אנחנו מזמינים אתכם לביקור בו תוכלו להכיר מקרוב את עולם צמחי המרפא במקום המשלב טבע, בריאות ומסורת עתיקה בצד טכנולוגיה מודרנית ומדע

 

  • הסיור מתחיל בגן הרפואי בו קיימים למעלה מ-100 מינים של צמחי מרפא שונים מרחבי העולם, הגדלים בסמוך לחורש טבעי. במהלך הסיור בגן נערוך לכם היכרות קרובה עם הצמחים השונים, תוכלו להריח ולטעום אותם וללמוד על סגולותיהם הרפואיות.

 

  • לאחר הסיור בגן הרפואי נגיע למפעל הייצור שם נצפה בתהליך ההפקה המלא של תמציות מרוכזות מצמחי מרפא לאחר קטיפתם. במהלך הסיור תקבלו הסבר מקצועי מרתק ותחזו מקרוב בתהליכי המיצוי המסורתיים בצד אמצעי המיצוי המשוכללים המודרניים המשלבים חדשנות טכנולוגית ומדע.

 

  • לאחר אולמות המיצוי, נעבור בבית המרקחת הסיני של ברא צמחים, המהווה דגם מוקטן של בית מרקחת מסורתי – ממש כמו פעם! בבית המרקחת קיים מגוון רחב של צמחי מרפא סיניים, מהם אנשי המקצוע שלנו יוצרים תערובות לחליטות ולמרתחים רפואיים. בית המרקחת הסיני מספק הצצה מרתקת לשיטת טיפול מסורתית זו, ואנו רואים חשיבות רבה בשילוב שיטות הכנה מסורתיות יחד עם שיטות מיצוי מודרניות, במטרה לספק מענה לטווח רחב של בעיות בריאותיות.

 

  • הסיור ילווה בהרצאה מרתקת על מגוון המוצרים האיכותיים של ברא צמחים, הכוללים מיצויים צמחיים, מוצרי קוסמטיקה ועוד.

 

אורך הסיור: 60 דקות  

עלות לאדם: 49 ₪

במהלך הסיור יוגש כיבוד קל

 

תיירות נכנסת ברא צמחים

 

סיור לתיירים

אתם מוזמנים לסיור מיוחד בו תוכלו לקבל טעימה מרפואת צמחים ישראלית במיטבה.

 

הגן הרפואי – טיול בין צמחי מרפא

בגן הרפואי המרהיב של ברא צמחים צומחים כ-100 צמחי מרפא שונים מכל רחבי העולם, המשמשים לצרכי תמיכה טיפולית, לאיזון הגוף ולהרגעה. בואו להיחשף אל סודות הגן הרפואי. נצא לסיור בין הצמחים, נכיר את סגולותיהם ואת יכולות הריפוי המופלאות שלהם במתחם שכולו חוויה טבעית קסומה.

 

הפקת תמציות צמחים

כשמסורת מדע וחדשנות נפגשים

ברא מייבאת וממצה כ-700 (!) סוגי צמחי מרפא מכל רחבי העולם בכל שנה.

מפעל מיצוי הצמחים של ברא הוא הגדול ביותר בארץ, בו טכנולוגיות חדשניות ממצות ביעילות את כוחות המרפא של הצמחים. תוכלו לחזות באמצעי מיצוי מסורתיים בצד מיצוי במכונה חדשנית ומוגנת פטנט, המייעלת את הפקת החומרים הפעילים מהצמחים, בתהליך  שמאפשר ליהנות ממוצר סופי מרוכז במיוחד, המכיל את מקסימום הרכיבים הפעילים המצויים בצמח – בדיוק כפי שהטבע התכוון. בואו לחזות בתהליך העיבוד המרתק המבטיח שכוחות המרפא של הצמחים, הקיימים משחר ההיסטוריה, יישמרו גם בעולמנו המודרני!

 

מרכז המבקרים של ברא מהווה אשנב לעולמם הקסום של צמחי המרפא, בו ניתן לטעום, להכיר ולחוות מקרוב את הצמחים בסיור צבעוני מהפנט.

הסיור ילווה בהרצאה מרתקת על מגוון המוצרים הייחודיים של ברא צמחים, הכוללים מיצויים צמחיים, מוצרי קוסמטיקה ועוד.

 

אורך הסיור: 45 דקות 

עלות לאדם: חינם

 

 

מעוניינים לקבוע סיור?