סיורים וסדנאות

סיורים וסדנאות

מבשלים חג
19/2/19

מבשלים חג: סדנת בישול עם צמחי מרפא

במשך שנים הסינים שילבו את הצמחים בבישול היומיומי כדי לשפר את הבריאות, לשמור עליה וכמובן ליהנות מהטעם. שילוב צמחים במזון, על פי אבחנה ובמינונים מתמשכים, יכול לקדם את הטיפול ולאפשר למטופל לקחת חלק פעיל בתהליך הטיפולי.

בסדנה נלמד, נבשל ונטעם בארוחה חגיגית ומשותפת מנות טעימות המשלבות צמחי מרפא, אשר מטרתן לאפשר למטופלים להשיג אפקט טיפולי באכילה יומיומית

סדנאות סופר-פוד מקצועיות למטפלים
יוני 2019

סדנאות סופר-פוד מקצועיות למטפלים

super foods מזונות העל, מהווים תת-קבוצה אשר מגשרת בין מזון לצמחי מרפא. מעבר להיותם מזון מלא או "תחנות כוח" עמוסות בנוטריינטים מזינים, הערך המוסף שלהם טמון בתכולה גבוהה מאוד של פיטו-כימיקלים ייחודים ועל כן מהווים תוספת חשובה לכל תהליך טיפולי.

הם מזינים את הגוף בחלבון, ויטמינים, מינרלים וחומצות שומן חיוניות. מהווים מקור מצוין לנוגדי חמצון, חומצות אמינו, אנזימים וקו- אנזימים. מתאימים במגוון מצבים ולמגוון אוכלוסיות; וזהו רק קצה הקרחון…

הצטרפו אלינו לסדנה מקצועית בנושא סופר פודס שנבנתה במיוחד עבורכם, קהל המטפלים, בסדנה נלמד איך לשלב את הסופר פוד בחיי היום יום של המטופלים שלנו, נלמד באיזו פתולוגיה נשלב את כל אחד מהסוגים, ולא פחות חשוב, נכין ונטעם שייקים צבעוניים, מזינים, קלים וטעימים המשלבים סופר פודס.

• ההשתתפות ללא עלות, אך מותנית בהרשמה מראש •

• מספר המקומות מוגבל •

 למי מיועדות הסדנאות?

למטפלים ברפואה סינית או נטורופתים והרבליסטים קליניים מוסמכים.

מרכז ברא צמחים יקנעם: 5/6/19 | בשעה 11:00

מרכז ברא צמחים גדרה: 18/6/19 | בשעה 19:00

מרכז ברא צמחים ת"א: 25/6/19 | בשעה 19:00

 

סיור אביב עם שרון קוצר
7/4/19

לכל עשב ועשב ניגון מיוחד משלו

סיור אביב לאנשי מקצוע עם שרון קוצר Dip.Phyt

רפואת הצמחים החלה בגיא, ביום אביב שמשי שבו איש רפואה הלך וזיהה פוטנציאל, איכות, תחושה של צמח שהוא פגש. הוא העז, טעם, חש והריח והבין שהצמח הזה טומן בתוכו את סוד הריפוי. מאז ועד היום הידע הלך והצטבר, בכל מקום ובכל העולם, כל תרבות תיעדה וכתבה את ספר הצמחים (המטריה-מדיקה) הייחודית שלה וזה הפך לעולם ומלואו.

אנחנו שמחים להזמין אתכם למסע בנופי הארץ. גם השנה נשוב אל אותו מסלול מרהיב בו ניפגש עם צמחי המרפא בבית שלהם, נראה, נריח, נרגיש, נטעם ונכיר את הצמחים המקומיים בהנחייתו המנוסה של שרון קוצר – מייסד ברא צמחים, פיתוטרפיסט אשר זה 27 שנה מקדיש את זמנו להכרות אינטימית ועמוקה עם צמחי המרפא וסגולותיהם.

תאריך: 7.4.19

מיקום: הכרמל המערבי, בשבילי טיול מסומנים בדרגת קושי קלה עד בינונית.

ציוד מומלץ:

נעלי הליכה למים, מגדיר צמחים, מצלמה, כלי כתיבה

 

לוח זמנים:

שעת התכנסות: 08:00, תחנת דלק דור אלון בעין הכרמל בה נתכבד בקפה/תה וכיבוד קל

יציאה למסלול: 08:30, לא תתאפשר המתנה למאחרים.

חזרה משוערת לרכבים: 13:30

 

 

*ההרשמה תאושר סופית רק לאחר מילוי ושליחת הצהרת בריאות*

סגירת תפריט
×

עגלת קניות

רגע לפני שאתה עוזב

יש לך שאלה או אתה רוצה לברר משהו? השאר פרטים ונחזור אליך