מרינה לוי - bara

מרינה לוי

marina-levi

 

מטפלת בצמחי מרפא, תזונה טבעית, מאבחנת בגלגל העין, מנחה לאורח חיים בריא.

חברה בעמותה הישראלית לצמחי מרפא “עילם”

 

הכשרה:

תזונאית טבעית – מכללת רידמן

הרבליסטית קלינית – מכללת רידמן

Iridology & Sclerology – מכון ישראלי לאירידיולוגיה – מרים גרבר

  1. Sc. Electrical Engineering – טכניון

 

אודות:

לתחום הטיפול הגעתי במקרה. אני מאמינה שהיה זה הגורל שלי תמיד, פשוט התעכבתי בדרך.
בעבר עסקתי בתחום שונה לחלוטין – תחום ההייטק. באותה תקופה היה לי מעט מאוד אמון בטיפולים האלטרנטיביים, אך עניין התזונה תמיד היה חלק מחיי.

כדי להעמיק בתזונה נרשמתי ללימודים במכללה לרפואה משלימה, ושם למדתי עד כמה מדהימה ועוצמתית הרפואה האלטרנטיבית, עד כמה עוצמתיים טיפולים באמצעות שינוי אורח חיים וצמחי מרפא. גיליתי אילו יכולות יש לנו כמטפלים לעזור לאנשים במיוחד במקומות בהם הרפואה הקונבנציונלית הרימה ידיים. נתקלתי בלא מעט סיפורי הצלחה מדהימים.

היום אני מנחה לניהול אורח חיים בריא ,מטפלת בתזונה וצמחי מרפא, מאבחנת דרך גלגל העין. בנוסף מעבירה הרצאות, סדנאות וקורסים בנושאי תזונה.

 

בקליניקה אני מטפלת במקרים של משקל עודף, כאבי ראש, בעיות עיכול, אלרגיות, אקנה, כאבי מחזור, עייפות, סטרס, חוסר ריכוז ובעיות זיכרון, כולסטרול, סכרת, ועוד…

מתמחה בטיפול בבעיות פוריות בשיטות טבעיות בלבד וגם כליווי לטיפולים קונבנציונליים.

הטיפול:

הטיפול מתמקד בפתרון מקור הבעיה בעזרת תזונה נכונה, הרגלי חיים נכונים וצמחי מרפא. במקרים מסוימים ייתכן שילוב של ניקויים שונים ולעתים אף צום מיצים.
בפגישה הראשונה אני עורכת תשאול מקיף, אבחון, ומעבר על מסמכים רפואיים. בפגישה זו אני בונה יחד עם המטופל את מפת הטיפולים הייחודית עבורו הכולל מרשם צמחי מרפא במקרה הצורך.

בפגישה השנייה מתחילים בטיפול להשגת מטרות טיפוליות לטווח הקצר ולטווח הארוך.

בפגישות נוספות אני מנחה את המטופל שלב אחרי שלב לשיפור מצבו הבריאותי.

 

האני מאמין שלי:
מערכות הגוף שונות מאדם לאדם ומגיבות אחרת לסוג התזונה ולצמחי מרפא. לכן אני מאמינה בטיפול אישי וייחודי לכל מטופל והתאמת הפורמולה המדויקת ביותר לצרכיו האישיים.

Call Now Button