הסיורים של מרכז המבקרים - bara

הסיורים של מרכז המבקרים

מרכז ברא צמחים מציע 2 סיורים מרתקים ומעשירים, במהלכם ייחשפו המבקרים למגוון תכנים והתנסויות, כאשר המכנה המשותף לכל הפעילויות הוא חשיפה והיכרות עם אורח חיים בריא, בהתאם לחזון שלנו: "בריאת דרכים חדשות במסע של בריאות צמיחה והתפתחות תמידית".

כשהיסטוריה, טכנולוגיה וטבע נפגשים

הרשו לנו לקחת אתכם אחורה בזמן, אל מסורת סינית עתיקה בת אלפי שנים, ומיד לאחר מכן להחזיר אתכם לישראל של המאה ה-21 עם סיור בגן רפואי יפהפה וביקור במפעל טכנולוגי חדשני למיצוי צמחים…

אורך הסיור: שעה וחצי

עלות: 20 ש”ח לאדם

מה בתכנית?

סיור מעמיק בנבכי הגן הרפואי, בית הגידול של מאות צמחי מרפא, שבמהלכו נכיר את עקרונות היסוד של התורה הסינית הענפה ונצפה בסוגים שונים של צמחים ייחודיים מכל העולם. בנוסף, נבקר גם במפעל של ברא צמחים, בו נעבור בין כל שלבי עיבוד ומיצוי הצמחים, לרבות תהליכי הרקיחה, ונלמד כיצד לשלב רעיונות עתיקים בשגרת החיים המודרנית.

* הנחה מיוחדת בחנות הקונספט של ברא + מתנה!

** הטבה ייחודית לסוכנים

סודות הגן הרפואי – ללמוד, לטעום, להתנסות

אנו מזמינים אתכם לעשות ״קאט״ למציאות הגועשת שבחוץ, להשתיק במקצת את מחשבות היומיום השגרתיות ולהצטרף אל יום לימודי וחווייתי הכולל סיור, סדנה וקונצרט של טעימות – המשלבים בין הגוף, הנפש והרוח…

אורך הסיור: שעתיים וחצי

עלות: 59 ש”ח לאדם

מה בתכנית?

הסיור המומלץ ביותר לימי גיבוש וימי כיף לעובדי חברה!

במהלך הסיור נמחיש וננגיש לכם את יכולותיו הבלתי נדלות של הטבע בכלל, ושל הצמחים בפרט. בנוסף, נהנה מחוויה מעשית בה נלמד כיצד ניתן לחזק את גופנו בעזרת הצמחים ולסיום – קונצרט טעימות המשלב טבע ובריאות.

* החבילה כוללת סיור מעמיק בגן הרפואי של ברא, סדנה לבחירה + הנחה מיוחדת בחנות הקונספט + מתנה!
ניתן להוסיף טיפולי מגע בתשלום נוסף

** הטבה ייחודית לסוכנים

 

    מעוניינים לקבוע סיור?

    Call Now Button