קנה ב 250 ₪ שלם 200 ₪ על כל מוצרי האתר עולם הפטריות של ברא צמחים

זה הזמן להירגע – דרכים להתמודדות עם תקופות לחוצות

 

צמח הוולריאן מיובש מפורר בתוך קערית קטנה וכף עץ

וולריאן: להירגע בטבעיות

אחת מהדרכים הטובות ביותר להירגעות טבעית היא באמצעות צמחי מרפא. הוולריאן הוא צמח המרפא המפורסם ביותר בעולם בכל הקשור להורדת רמות הסטרס ולהרגעת פחדים וחששות. העובדה שהוא משמש כבר מאות שנים ברפואת הצמחים המסורתית כדי להשרות שלווה ונינוחות ולהשבת השקט הפנימי, הופכת אותו לאידיאלי לשימוש דווקא בתקופה זו. קרא עוד..

 שורש וויתניה משכרת טחון בקערית על מגש עץ הנקרא גם אשווגנדה” או “הג’ינסנג ההודי

להשתכר ולא מיין: הוויתניה המשכרת

חווים עצבנות, חוסר שקט או בעיות שינה באופן מתמשך? הכירו את שורש הוויתניה המשכרת, המכונה גם “אשווגנדה” או “הג’ינסנג ההודי”. מדובר בצמח מרפא שמשמש ברפואה ההודית המסורתית זה אלפי שנים להתמודדות עם לחץ וסטרס, בפרט כשהם מתבטאים בדאגות או בקשיי שינה, ואם תשאלו את ההודים – הוא גם מצוין להעלאת האנרגיה. קרא עוד..

ספל תה קמומיל חם עם עלי קמומיל עליו וקנקן תה לידו

לחלוט כדי לא לחלות – תה קמומיל לעונה הקרה

את הצמח הבא אין צורך להציג, מכיוון שהוא נחשב לאחד מצמחי המרפא הידועים והאהובים ביותר. הקמומיל משמש ברפואות המסורתיות לשיפור מצב הרוח, להרגעה עדינה ולהירדמות מהירה שמובילה לשנת לילה טובה. בשל טעמו הנהדר והארומה המיוחדת שלו, הוא גם ישתלב מעולה בחליטות התה שלכם – כי מה יותר טוב מכוס תה טעימה ובריאה? קרא עוד..

אנשים יושבים בשיעור יוגה בנוחות על מזרנים דקים

 

לתרגל 10 דקות יוגה ביום

למעשה, 10 דקות ביום מפרידות ביניכם לבין תחושת רוגע. מה עושים בזמן הזה? יושבים בנוחות, נושמים עמוק ומנסים לשלב מחשבות חיוביות שיתמזגו עם מקצב כניסת ויציאת האוויר. מעדיפים משהו אקטיבי יותר? בשבילכם המציאו את תנוחות היוגה הבסיסיות: יונה, דולפין או לוחם. תוכלו לתרגל עם מדריך/ה או בעזרת סרטונים און ליין.

סלט ירקות טרי עשיר בחומצת שומן אומגה 3, בוויטמיני B ו-C, במגנזיום, בחלבון, בדגנים מלאים, בפירות וירקות

להקפיד על תפריט מגוון ומאוזן

תפריט מאוזן מסייע בוויסות הורמון הסטרס ומספק לגוף שלנו את כל הרכיבים החיוניים שהוא צריך. התפריט כולל מזון טרי (לא מתועש או מעובד), עשיר בחומצת שומן אומגה 3, בוויטמיני B ו-C, במגנזיום (חשובים בסטרס), בחלבון, בדגנים מלאים, בפירות וירקות ובמים (10 כוסות ביום). זה הזמן להתחיל לטפל בגוף כדי להיטיב עם הנפש. רק בריאות!

מאמרים נוספים

מה קורה לגוף אחרי הנגיף ואיך ניתן לטפל בו בדרכים טבעיות?

מה קורה לגוף אחרי הנגיף ואיך נ... מה קורה לגוף אחרי הנגיף ואיך נ...

מאז התפרצות מגפת הקורונה ברחבי העולם, אנחנו ממשיכים ללא הפסקה ללמוד את ההשפעות והסכנות של המחלה. בחודשים האחרונים אף התברר כי ישנם סיבוכים אופייניים המתפתחים...
מאז התפרצות מגפת הקורונה ברחבי העולם, אנחנו ממשיכים ללא הפסקה ללמוד את...